Nová stávková aplikácia
Online prenosy, animácie priebehu stretnutia...
Stiahnuť aplikáciu
Späť

POMOC PRI PRÁCI S APLIKÁCIOU

Pomoc

Pre zobrazenie podrobností ku konkrétnej téme prosím rozbaľte danú tému tak, že na ňu kliknete.

Prihlásenie/odhlásenie:

Pre podanie stávky musíte byť prihlásený (á).
Prihlásiť sa môžete tu: Prihlásiť alebo zvoľte ikonu zámku v hornom menu aplikácie. Vaše prihlasovacie údaje sú rovnaké ako údaje, ktorými sa prihlasujete na web určený pre stolové počítače a notebooky, www.synottip.sk. Ak ešte nie ste v Synot Tipe registrovaný (á), informácie ako sa zaregistrovať nájdete v nasledujúcej téme pomoci. Pre odhlásením stlačte v menu užívateľa tlačidlo "odhlásenie".

(Menu užívateľa je dostupné z rovnakého miesta v hornom menu aplikácie, kde bola ikona zámku - tá sa po prihlásení zmenila na ikonu symbolizujúcu menu užívateľa.)

Registrácia:

Ak chce aktívne stávkovať pomocou tejto aplikácie, musíte byť v Synot Tipe registrovaný (á).

 • Vyplňte jednoduchý registračný formulár
 • Zadajte všetky povinné údaje
 • Okamžite po registrácii obdržíte SMS správu s prihlasovacími údajmi

Vklady a výbery:

Každý registrovaný užívateľ má v Synot Tipe peňažný účet, tzv. S-konto. Vkladať peniaze na S-konto môžete niekoľkými spôsobmi:

 • ELEKTRONICKY CEZ INTERNET
  Po prihlásení na www.synottip.sk vyberte v profile odkaz "Vklad na S-konto". Tú môžem vykonať platbu prostredníctvom platobnej karty alebo prostredníctvom dostupných bankových platobných brán.
 • BANKOVÝM PREVODOM
  Vykonajte štandardný bankový prevod z Vášho účtu na účet Synot Tip 0494389000/0900. Variabilným symbolom je číslo Vašej zmluvy (číslo nájdete v obálke s Benefit kartou, alebo po prihlásení na webe), špecifický symbol je 0308.
 • V HOTOVOSTI
  Na všetkých zberniach Synot Tipu môžete vložiť peniaze na svoje S-konto cez samoobslužný terminál použitím Benefit karty, ktorú od Synot Tipu dostanete krátko po registrácií.

O prevode peňazí zo svojho S-konta na svoj registrovaný bankový účet môžete požiadať po prihlásení na www.synottip.sk, kde v profile vyplníte jednoduchý formulár s názvom "Žiadosť o výplatu". Svoje peniaze si môžete vybrať aj na ktorejkoľvek zberni Synot Tipu.

Aktuálny stav svojho S-konta zistíte po prihlásení v tejto aplikáciám v hornej lište, hneď pod Vaším menom. Táto informácia je k dispozícii samozrejme aj po prihlásení na webovej stránke www.synottip.sk.

Podanie tiketu:

Vyberte si z ponuky svoje tipy. Na záložke "TIKET" máte informácie o počte vybraných príležitostí, typu tiketu a jeho kurzu. Po stlačení záložky "TIKET" sa dostanete do prehľadu Všetkých Vami vybraných tipov. Tu môžete krížikom niektoré alebo Všetky tipy naraz zrušiť. Základný vklad na tikete je 0,50 €. Vklad môžete rýchlo zmeniť tlačítkom s preddefinovanou hodnotou alebo môžete v poli "Vklad" zmeniť hodnotu ľubovoľne.

V závislosti od vybraných tipov a vkladov sa mení celkový kurz tiketu, výška manipulačného poplatku a možnej výhry.

Tlačidlom "Podať tiket" odošlete tiket na schválenie. Ak všetko prebehne v poriadku, zobrazí sa Vám správa "Vaša stávka bola prijatá. Ďakujeme". Ak sa Synot Tip Vašu stávku po odoslaní rozhodne najskôr skontrolovať, zobrazí sa Vám správa "Váš tiket podlieha schváleniu. Jeho prijatie si skontrolujte v zozname stávok. Ďakujeme". V takomto prípade informáciu, či bola stávka prijatá alebo nie, zistíte v prehľade podaných stávok.

Prehľad podaných stávok:

V Menu užívateľa vyberte možnosť "Prehľad stávok". Tu nájdete zoznam všetkých Vami podaných zaregistrovaných stávok v Synot Tipe a ich stav. V detaile stávky zistíte, ako boli vyhodnotené jednotlivé tipy na tikete vrátane výsledku.

(Menu užívateľa je dostupné z rovnakého miesta v hornom menu aplikácie, kde bola ikona zámku - tá sa po prihlásení zmenila na ikonu symbolizujúcu menu užívateľa.)

Používaním našich internetových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies podľa Zásad používania súborov cookies